Lords Of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Lords Of Dragon Ball Online
 
IndeksAcc MakerLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ketsu




Liczba postów : 2
Join date : 06/01/2010

Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy Empty
PisanieTemat: Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy   Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy I_icon_minitimeSro Sty 06, 2010 11:03 pm

Otoz to Dostalem Bana Na 2 dni za buga ki blasting .. myslalem ze jak TheCell ma takiego ki to mozna tak i to nie jest zabronione wiec nie zglaszalem gmowi tzn przez 5 min .. jak byl po chwili Zauwazylem 5 li sherlonow Dostalem Deada Pozniej 2 deada i Bana Stracilem 2 band of loss 20 lvli( mam 550 lvl) oraz 50 ki blastingow i ki blasting nie leci mi teraz ... Prosze o oddanie bo w zasadach nigdzie tego nie ma Prosze bo chcialem wbic jeszcze 600 lvl a magic mi to Utrudnia .. Evil or Very Mad a jeszcze sobie cos przypomnialem Pisalem na game czat DO GMA ZEBY PRzyszedl i powiedzial co zrobic z bugiem
ale Magic nie zwazal na to ze pisze zeby przyszedl gm Tylko odrazu walil LI we mnie i Bana dal ...

Kolejny Edit Thecell i Kukurydz nie dostali bana za buga a ja nie wiedzialem ze nie mozna BO GDZIE SA ZASADY !!??
Powrót do góry Go down
Kastai




Liczba postów : 16
Join date : 30/12/2009

Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy Empty
PisanieTemat: Re: Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy   Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy I_icon_minitimeSro Sty 06, 2010 11:10 pm

Po 1 nie ma chyba tu spisanych praw ... Po 2 jak znam tego serwera nie dostaniesz nic czego prosisz, a po 3 nie warto ratować się kimś tak jak to napisałeś o thecell bo to nic nie da a może utrudnić jemu życie.
Powrót do góry Go down
Kin333
Admin
Kin333


Liczba postów : 9
Join date : 17/08/2009

Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy Empty
PisanieTemat: Re: Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy   Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy I_icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 12:27 am

Najprawdopodobniej jutro dostaniesz unbana Smile
Powrót do góry Go down
Ketsu




Liczba postów : 2
Join date : 06/01/2010

Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy Empty
PisanieTemat: Re: Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy   Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy I_icon_minitimeSob Sty 09, 2010 5:30 pm

Tak nie dostalem unbana musialem czekac 3 dni ..Ki blasting mi nie lecia a uzylem runy ki blastingu
.... prosze o zwrot przynajmiej 20 ki blastingow i 20 lvl ..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy Empty
PisanieTemat: Re: Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy   Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga I prozba o oddanie Utraconych rzeczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lords Of Dragon Ball Online :: SERWER BAKURA :: Skargi i pochwały-
Skocz do: